AKCE
NOVINKA
Kód: 5804

Deka z ovčej vlny merino Kapucinka


Príjemne huňatá a hrejivá deka z poctivej ovčej vlny v kombinácii dvoch farieb, ktoré od seba delí popínavý kvet. Poteší Vás napríklad pri televízii, alebo pri knižke. Je tiež... Úplný popis

Pre viac informácií o výrobkoch, vlne, materiáli a pomoc s výberom, navštívte stránku Často kladené otázky.

Naša cena:  60.00 € 

Zakúpením tohto výrobku máte dopravu zdarma.

 Dostupnosť: Skladom 

Odosielame do budúceho pracovného dňa.

  • Zvoľte
    Počet

Príjemne huňatá a hrejivá deka z poctivej ovčej vlny v kombinácii dvoch farieb, ktoré od seba delí popínavý kvet. Poteší Vás napríklad pri televízii, alebo pri knižke. Je tiež vhodná ako prikrývka na spanie do letných mesiacov. Z jednej strany je chlp dlhý, z druhej krátky.

Naše deky sa vyrábajú z jemnej vlny mladých oviec. Tento úplne prírodný materiál sa pýšni jedinečnými tepelnými a izolačnými vlastnosťami. Poskytuje tzv. suché teplo, udržuje prirodzenú teplotu tela a účinne odvádza vlhkosť. V zime krásne zahreje a v lete uchráni pred horúčavou. Je preto veľmi vhodným materiálom pre osoby s kožnými problémami, tých, ktorí sa stretávajú s nadmerným potením aj astmatiky. Vlna má mnoho ďalších blahodarných účinkov na naše zdravie - a to ako z hľadiska prevencie, tak keď už problémy nastali. Nedráždi pokožku a jemne masíruje nervové zakončenia, čím napomáha prekrvovaniu celého tela, pôsobí terapeuticky, proti únave a bolestiam hlavy. Je tiež výborným pomocníkom pri reume, kĺby, svaly i šľachy prehrieva a tým zvyšuje ich pohyblivosť a tlmí bolesť. Lanolín obsiahnutý vo vlne odpudzuje roztoče, čo ocenia nielen alergici, a chráni vlnu pred špinou a pachmi.

Odtiene farieb pri fotografiách tovaru sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora.

Materiál: 100% ovčia vlna
Gramáž: 450g/m2
Český výrobek

ČESKÁ ZNAČKA - ČESKÁ VÝROBA

Zakúpením tohto výrobku podporíte výrobu z nášho Valašska , kraje oviec, slivovice a šikovných českých rúk.

Sme malá rodinná firma, ktorá šije a predáva vlnený tovar z ovčej vlny merino, bez cudzieho kapitálu a dotácií štátu aj EÚ.

Kvalita spracovania a vlny je na prvom mieste, preto budeme radi za akékoľvek návrhy a komentáre.

Ako skutoční výrobcovia radi vyrobíme rozmer podľa vašich požiadaviek, možno aj na počkanie.

Certifikácia

Woolmark certifikacie

Získali sme prestížnu certifikáciu Woolmark

Tento výrobok spĺňa náročné požiadavky na kvalitu spracovania aj použitého materiálu a pýši celosvetovo uznávanou certifikáciou Woolmark - Pure New Wool. Tá zaručuje okrem iného 100% obsah vlny a jej prvotriedne vlastnosti, farebnú stálosť (voči opakovanému čisteniu a slnku), stálosť rozmeru a vzhľadu. Viac informácií nájdete na stránkach woolmark.com. Číslo našej licencie: 0030001132.Doprava zadarmo

Pre objednávky od 49€

Pohodové vrátenie

Vrátiť môžete do 30 dní

Bezpečné nakupovanie

Vaše údaje strážime a nedáme

Viac ako 25.000 kusov skladom

Každý nájde to svoje