Detský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix farieb

Kód produktu: 6309 Fusaky do kočíka


Detský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix fariebDetský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix fariebDetský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix fariebDetský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix fariebDetský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix fariebDetský fusak s ovčou vlnou rastúci 3v1 mix farieb

 Dostupnosť: Skladom 

Odošleme najneskôr nasledujúci pracovný deň.

Naša cena:  124.58 € 

Zakúpením tohto výrobku máte dopravu zdarma.
  • Zvoľte
  • Počet

Rastúci vlnený detský fusak s ovčou vlnou merino Natural šijeme u nás s maximálnou starostlivosťou a ešte väčší dôraz je kladený na materiál. Vďaka 100% ovčej vlne merino nedochádza k podchladeniu, ani prehriatiu v teplejšom počasí. Vzdušnosť pri zachovaní maximálneho pohodlia dieťatka zaisťuje aj kvalitný nepremokavý Softshell, ktorý pomáha udržiavať optimálnu klímu a podčiarkuje to najlepšie, čo nám príroda s vlnou dala.
Fusak je testovaný na deťoch, môj Cvrček dôkladne testoval každý typ vlneného fusaku, pomáhal upravovať strih, kým v ňom nespal ako v perinke.
Na zadnej strane fusaku sú pripravené miesta na rôzne typy viazania, stačí len nožnicami prestrihnúť.
Týmto fusakom získate celkom tri výrobky, krátky fusak na prvé mesiace vášho bábätka, predĺženie fusaku, aby vydržal aj ďalšiu zimu a praktickú menšiu tašku. Predĺžená časť je samozrejme zateplená a vnútorná strana je umývateľný softshell.

Materiál:
vnútorná časť: ovčia vlna merino Natural 500g/m2
výplň: vatelín
vonkajšia časť: taliansky Softshell 10000/3000

Celkový rozmer: 110x60cm
rozmer odnímateľnej tašky: 45x30cm

Český výrobek

ČESKÁ ZNAČKA - ČESKÁ VÝROBA

Zakúpením tohto výrobku podporíte výrobu z nášho Valašska , kraje oviec, slivovice a šikovných českých rúk.

Sme malá rodinná firma, ktorá šije a predáva vlnený tovar z ovčej vlny merino, bez cudzieho kapitálu a dotácií štátu aj EÚ.

Kvalita spracovania a vlny je na prvom mieste, preto budeme radi za akékoľvek návrhy a komentáre.

Ako skutoční výrobcovia radi vyrobíme rozmer podľa vašich požiadaviek, možno aj na počkanie.

Certifikácia

Woolmark certifikacie

Získali sme prestížnu certifikáciu Woolmark

Tento výrobok spĺňa náročné požiadavky na kvalitu spracovania aj použitého materiálu a pýši celosvetovo uznávanou certifikáciou Woolmark - Pure New Wool. Tá zaručuje okrem iného 100% obsah vlny a jej prvotriedne vlastnosti, farebnú stálosť (voči opakovanému čisteniu a slnku), stálosť rozmeru a vzhľadu. Viac informácií nájdete na stránkach woolmark.com. Číslo našej licencie: 0030001132.

Údržba

Naše výrobky zo 100% ovčej vlny možno prať v práčke na šetrný program vlny, max na 25°C, najlepšie sa vlna cíti pri praní v ruke vo vlažnej vode. Sušenie je najlepšie mimo slnka a zdroja tepla, napríklad kúrenie. Vlhká vlna splstnatí pri zahriatí nad 25°C a takéto poškodenie nie je možné reklamovať. Na pranie nepoužívajte aviváž.

Odporúčame prať v lanolíne, ktorý môžete zakúpiť na našom eshope TU.


aktualizace: 27.8.2022 :: webdesign by MYLEE Design (c) 2015 - 2022