Vlnený rukávnik na kočík Merino softshell mix farieb

Kód produktu: 6264 Fusaky do kočíka Dostupnosť: Skladom 

Odosielame do dvoch pracovných dní.

Naša cena:  37.08 € 

  • Zvoľte
  • Počet

Príjemne huňatý a praktický vlnený rukávnik na kočík z ovčej vlny Merino Natural zahreje v akomkoľvek počasí. Ideálne pre všetkých, ktorí majú večne zamrznuté ruky. Výplň rukavíc dopĺňa vatelín a povrch je z kvalitného talianskeho softshellu, ktorý len tak niečo neprefúkne, dážď ani husté sneženie mu nebude vadiť s vodným stĺpcom 10000/3000, ktorý umožňuje dýchať a skvele dopĺňa vlastnosti vlny.

Materiál:
vnútorná časť 100% ovčia vlna Merino Natural 500g/m2
výplň: vatelín
vonkajší povrch: Softshell 10000/3000

Odtiene farieb u fotografií tovaru nemusí úplne zodpovedať skutočnosti. Môžu sa líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitoru.

Český výrobek

ČESKÁ ZNAČKA - ČESKÁ VÝROBA

Zakúpením tohto výrobku podporíte výrobu z nášho Valašska , kraje oviec, slivovice a šikovných českých rúk.

Sme malá rodinná firma, ktorá šije a predáva vlnený tovar z ovčej vlny merino, bez cudzieho kapitálu a dotácií štátu aj EÚ.

Kvalita spracovania a vlny je na prvom mieste, preto budeme radi za akékoľvek návrhy a komentáre.

Ako skutoční výrobcovia radi vyrobíme rozmer podľa vašich požiadaviek, možno aj na počkanie.

Certifikácia

Woolmark certifikacie

Získali sme prestížnu certifikáciu Woolmark

Tento výrobok spĺňa náročné požiadavky na kvalitu spracovania aj použitého materiálu a pýši celosvetovo uznávanou certifikáciou Woolmark - Pure New Wool. Tá zaručuje okrem iného 100% obsah vlny a jej prvotriedne vlastnosti, farebnú stálosť (voči opakovanému čisteniu a slnku), stálosť rozmeru a vzhľadu. Viac informácií nájdete na stránkach woolmark.com. Číslo našej licencie: 0030001132.

Údržba

Naše výrobky zo 100% ovčej vlny možno prať v práčke na šetrný program vlny, max na 25°C, najlepšie sa vlna cíti pri praní v ruke vo vlažnej vode. Sušenie je najlepšie mimo slnka a zdroja tepla, napríklad kúrenie. Vlhká vlna splstnatí pri zahriatí nad 25°C a takéto poškodenie nie je možné reklamovať. Na pranie nepoužívajte aviváž.

Odporúčame prať v lanolíne, ktorý môžete zakúpiť na našom eshope TU.


aktualizace: 27.8.2022 :: webdesign by MYLEE Design (c) 2015 - 2022